Prodej a distribuce medu

Našimi hlavními odběrateli na tuzemském trhu jsou především velkoodběratelé a většina obchodních řetězců. Nabízíme a dodáváme pět základních druhů medu v různém balení.


Med květový

Med květový

Tento květový med sesbíraly včely z růžných květů rostlin luk, lesů a ovocných sadů. Med je naplněn šetrným způsobem při zachování všech jeho přírodních vlastností.

Balíme do: 250g sklo, 250g Medvídek PVC, 500g sklo, 650g sklo amfora a 900g sklo.


Med květový smíšený

Med květový smíšený

Tento květový smíšený med charakteristické tmavé barvy včely sesbíraly z květů a z jehličnatých a smíšených lesů. Med je naplněn šetrným způsobem při zachování všech jeho přírodních vlastností.

Balíme do: 250g sklo, 500g sklo, 650g sklo amfora a 900g sklo.


Med květový akátový

Med květový akátový

Svojí výjimečnou vůní a lahodnou chutí se tento květový med řadí mezi nejvíce vyhledávané medy. Včely jej sesbíraly z květů a z květů stromů akátů. Med je naplněn šetrným způsobem při zachování všech jeho přírodních vlastností.

Balíme do: 500g a 900g sklo.


Med květový lipový

Med květový lipový

Svojí výjimečnou vůní a lahodnou chutí se tento květový med řadí mezi nejvíce vyhledávané medy. Včely jej sesbíraly z květů a z květů stromů lípy. Med je naplněn šetrným způsobem při zachování všech jeho přírodních vlastností.

Balíme do: 900g sklo.


Med květový pastovaný

Med květový pastovaný

Tento med je především známý svojí výjimečnou a specifickou konzistencí, kdy nestéká volně, ale i přesto je med snadno roztíratelný. Včely jej sesbíraly z květů, jarní květové snůšky, ale nejvyšším podílem pro tento produkt je řepka. Med je technologicky šetrně zpracován.

Balíme do: 900g sklo.